Разходките с водни колела по река Тунджа в Ямбол на 26 юни ще бъдат безплатни

Ямбол, 25.06.2021 г.

В последния празничен ден от програмата по повод Деня на Ямбол – 26 юни, събота, жителите и гостите на града ще имат възможността да се разходят безплатно с водно колело по река Тунджа.

Времето за ползване на атракцията е от 11:00 до 21:00 часа. За да успеят повече хора да се възползват от предложението, времето за използване на водните колела ще бъде 30 минути. Началният пункт е от речния кей, който се намира в близост до централния мост на Градския парк /до Минералната баня/. Всички колела са допълнително подсилени за по-голяма сигурност на хората, които ги използват. Лица под 14-годишна възраст трябва да бъдат с придружител.

Община Ямбол изказва благодарност на собствениците на водната атракция за подаръка, който правят към ямболлии!

Припомняме, че водните колела и лодки се завърнаха в Ямбол след повече от 15 години.

 

 

 

Източник: delnik.net

Новини по региони

Видин Монтана Враца Плевен Ловеч Габрово Велико Търново Търговище Русе Разград Силистра Добрич Шумен Варна Бургас Сливен Ямбол Стара Загора Хасково Кърджали Пловдив Смолян Пазарджик Благоевград Кюстендил Перник София област София

Тази информация достига до Вас благодарение на информационна агенция Булпресс!